BEE BEE EVENT AGENCY • SINCE 2008

Думаєте про спільну продуктивну роботу, але іще залишилися питання?
Обирайте один чи навіть усі 5 способів зробити крок назустріч.

Bee Bee Expert

Ознайомтеся із нашою відео-рубрикою BeeBeeExpert. Наш засновник Іван Хорош розкриває у цій підбірці основні питання з організації заходів. Можливо, саме тут ви знайдете відповідь на своє питання?

Event Workshops

Це «живі» заходи для наших існуючих та потенційних клієнтів. Ми разбираємо питання з організації заходів, новинки у концепціях, активностях, особливості локацій, ціни та багато іншого. На сьогодні ми провели уже 15 воркшопів. Хочете дізнатися деталі? Дивіться Event Workshop  та залишайте заявку на наш найближчий Event Workshop

Особиста консультація

Зустріч за кавою може бути і приємною, і корисною. Ми відповімо на усі ваші відкриті питання, розповімо про те, що знаємо і проконсультуємо у стратегічному плануванні івент подій на рік.  Дивитися більше відгуків про наші консультації можна тут.

Бажаєте завітати до
найближчого
Event Workshop?

Залиште свою заявку, ми зв'яжемося з Вами.
Замовити івент знайомство

Bee Bee Event Agency може познайомити вас із своїми послугами у форматі ІВЕНТ ЗНАЙОМСТВА. Це ідеальний спосіб як поєднати невеликий внутрішній захід для ваших співробітників із міні-демонстрацією наших можливостей.

Скачати
«Тестові івенти»(pdf)


Запросити
нас у тендер

Якщо ви хочете запросити нас у тендер,
будь ласка, зв’яжіться із нами за номером
+38(044)337-16-30 або +38(063)152-50-08,
чи відправте бриф на e-mail:
olesia.beliakova@bbea.com.ua

Ми із радістю опрацюємо бриф, врахуємо усі нюанси  і почнемо підготовку пропозиції.

Як розпочати роботу із новим івент агенством?

Ми підтримуємо ідею, що перед тим як почати роботу з івент агенцією – потрібно особисто із ним познайомитися. Але особистої зустрічі, на якій лунають стандартні розповіді про компанії, дивляться портфоліо – не завжди достатньо.

Дуже важливо побачити команду івент агенції, а ще ліпше побачити її у реальній роботі.

Саме тому, ми пропонуємо нашим новим клієнтам завжди “івент знайомство” – це захід із невеликим бюджетом, який вирішує нагальну задачу або біль компанії замовника.
Для нас – це спосіб показати себе у ділі, для клієнта – відчути менеджмент проекту нашою командою та побачити підхід до роботи.

Будемо раді знайомству!